KONST / Litografier / Färglitografi 17188273
nr 1718 8273
Jan Stenvinkel
(1933-1989), Sverige
"Danilo IV". Signerad, färglitografi, numrerad 5/125 cm, yttermått inklusive ram: 85x62 cm
Kondition: skadat glas,
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 19:48:21
450 kr
700 kr
700 kr
900 kr
Jan Stenvinkel
Läs mer om Jan Stenvinkel